

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Luca Lighting® (Нидерланды)
Применение: в доме и на улице
Свет: статичный
Цвет: одноцветный
Источник питания: 220V
Наличие контроллера: без контроллера
Возможность соединения гирлянд: нет
Общая длина гирлянды: 2.3 м.
Длина провода с LED-лампами: 2 м.
Кол-во LED-ламп: 20 шт.
Кол-во элем. питания: 3 шт.
Наличие таймера: да
Джерело світла: светодиод
Вид гірлянди: новорічні світлодіодні фігури
Форма насадки: тваринки
Колір світла: білий
Матеріал дроту: мідь
Колір дроту: мідний
Потужність: 3V / 0,6 W
Клас пиловологозахисту (IP): 44
Вологозахищені: так
Упаковка: карт. коробка
Розмір упаковки (Ш*Д*В): 5,5*7,5*7 див.
Вага в упаковці: 0,09 кг
Гарантія: 2 року
Країна реєстрації бренду: Нідерланди
Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luca Lighting |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 90 г |
| Кількість ламп | 20 шт. |
| Напруга | 3 В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Колір світіння | Білий |
| Вид гірлянди | Новорічні світлодіодні фігури |
| Вологозахищені | Так |
| Можливість з'єднання гірлянд | Немає |
| Гарантія (міс.) | 24 |
| Довжина дроту з LED-лампами (м) | 2 |
| Джерело живлення | 220V |
| Джерело світла | Світлодіод |
| Кількість LED-ламп (шт) | 20 |
| Матеріал дроту | Мідь |
| Наявність контролера | без контролера |
| Загальна довжина гірлянди, м | 2,3 |
| Застосування | в будинку і на вулиці |
| Розмір упаковки (Ш*Д*В) (см) | 5,5*7,5*7 |
| Світло | Статичний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Колір | Одноколірний |
| Колір дроту | Мідний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина гірлянди | 6.1-10 м. |
| Кількість лампочок | 1-50 шт. |
| Перемикач режимів світіння | без перемикача |
| Світіння | Статичний |
| Тип напруги | 220V, Батарейки АА |
| Пакування | Карт. коробка |
| Форма лампочки | Тваринки |
- Ціна: 413 ₴


