


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-холодильник Time Eco TE-334S, 35 л, сіра з чорним
Бренд: Time Eco® (Україна)
Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: чорний, сірий
Об'єм: 35 л.
Розмір: 35*26*39 см.
Матеріал: поліестер
Термоізоляційний шар: PEVA
Вага: 1,1 кг.
Упаковка: п/е пакет
Вага в упаковці: 1,3 кг.
Розмір упаковки (Ш*В*Г): 35*4*39 см.
Країна-виробник товару: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 34 л |
| Час збереження температури | 21 годин |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Розміри | |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія обсягу термосумки | 21-40 л. |
| Збереження температури (год) | 12 год. |
| Наявність кишень для аксесуарів | Є |
- Ціна: 1 102 ₴


