

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Time Eco TE-320S, 20 л, сіра
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренду: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Підтримка t з ісп. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: сірий
Об'єм: 20 л
Розмір: 33*24*27 см
Матеріал: поліестер
Термоізоляційний шар: PEVA
Упаковка: п/е пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 20 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія обсягу термосумки | 11-20 л. |
| Збереження температури (год) | 12 год. |
| Наявність кишень для аксесуарів | Є |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 865 ₴


